KONST / Litografier / Färglitografi 16218217
nr 1621 8217
Henri de Toulouse-Lautrec
(1864-1901), Frankrike
efter Henri de Toulouse-Lautrec, ej signerad numrerad, 406/500, m: 37x25 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 59x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:51:03
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
Henri de Toulouse-Lautrec
Läs mer om Henri de Toulouse-Lautrec